Інвестиційний консалтинг

Досить часто наші підприємства замислюються про необхідність розвитку та пошуку інвестора для цих цілей. Щоправда ми відразу повинні попередити, що в питанні інвестування існує один підводний камінь. У випадку розвитку бізнесу за рахунок кредитних коштів, ви повертаєте кредит і залишаєтеся повноправним власником бізнесу. У разі отримання приватних інвестицій ви надовго здобуваєте собі бізнес партнера і повинні будете поділитися з ним часткою своєї власності. Але якщо передбачається серйозний і надійний бізнес, то це не є серйозною проблемою.

1. Етап перший. Розробка інвестиційного проекту

Основою для пошуку інвестора є інвестиційний проект. В першу чергу цей документ повинен показати:

 • Що ви володієте ресурсами для реалізації проекту
 • Що ви чітко уявляєте, як реалізувати проект
 • Що ви розумієте ринок на якому плануєте працювати і знаєте про нього все
 • Що ви знаєте, як продавати на обраному ринку
 • Що ви орієнтуєтеся у фінансовому стані ринку і уявляєте, коли повернуться інвестовані гроші
 • Слід враховувати, що в більшості випадків потенційний інвестор вкладає гроші в ті напрями бізнесу в яких чудово розбирається. Тому неточності у вашому інвестиційному проекті виявляться досить швидко.

2. Етап другий. Просування проекту

Але на розробці інвестиційного проекту процес пошуку інвестора не закінчується. Необхідно знайти цього (поки що) потенційного інвестора й переконати його, що інвестиції саме у ваш проект і є найбільш вигідними. Як правило, процес пошуку інвестора включає наступні етапи:

 • Розробка презентації інвестиційного проекту
 • Організація поширення презентації в цільові групи

Каналів просування інвестиційного проекту існує досить велика кількість. На сьогодні розроблено досить багато різних інвестиційних баз даних, спеціалізованих фондів та об'єднань. Крім того питаннями інвестицій займаються регіональні торгово-промислові палати, економічні представництва при посольствах і консульствах, різні спеціалізовані організації економічного співробітництва.

3. Етап третій. Реалізація інвестиційного проекту

Після того, як знайдений потенційний інвестор, починається етап реалізації проекту. Який у свою чергу складається з окремих під етапів:

 • Юридичне оформлення відносин з інвестором
 • Безпосередньо процес інвестицій, який може бути не просто в грошовій формі, але і в постачанні устаткування і технологій
 • Організація бізнес-процесів і запуск виробництва 

4. Етап четвертий. Супровід

Після запуску проекту залишається лише слідувати наміченому плану і своєчасно коригувати можливі відхилення. Головне завдання забезпечити строки окупності, передбачені інвестиційним проектом.

Якщо Вас зацікавили наші методики, дзвоніть нам за телефоном (032) 235-79-74 або (067) 303-22-73 або напишіть на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ознайомившись зі специфікою Вашого бізнесу, ми зможемо адаптувати нашу пропозицію до Вашої компанії і провести її презентацію.

ЦПБ NEWBIZNET

м. Львів, 79008, пл. Галицька, 7
Тел: +38 (032) 235 79 74
E-mail: bsc.newbiznet@gmail.com

Search