Рекомендації наших клієнтів

Мережа Аптек "Сальве"

Рекрутингова агенція Центру Підтримки Бізнесу "НюБізнет" є нашим партнером в сфері підбору персоналу. Ми плідно співпрацюємо з РА ЦПБ "НюБізнет" з квітня 2008 року. За 9 місяців активної співпраці для нашої Компанії у найкоротші терміни були підібрані фахівці високого рівня підготовки, які зараз успішно працюють ТОП-менеджерами нашої Компанії. Хочемо відзначити, що фахівці рекрутингової агенції "НюБізнет" володіють професіоналізмом, високою швидкістю і якістю виконання замовлень, уважним відношенням до клієнта.

Маючи успішний досвід співпраці, ми рекомендуємо Рекрутінгову агенцію Центру Підтримки Бізнесу "НюБізнет" як надійного, високопрофесійного партнера в сфері пошуку і підбору персоналу.

Генеральний Директор Мережі Аптек "Сальве" 
Ціко Іван Іванович

_______________________________________________________________________________

ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія"

З ДП "Центр Підтримки Бізнесу "НюБізнет", співпрацюю з 2003 р. За час співпраці "НюБізнет" зарекомендував себе як професійне агентство з рекрутингу персоналу середньої та вищої ланки. Агентство має достатньо велику базу даних кандидатів по Західному регіону України. Персонал, який підбирає дане агентство, відповідає вимогам компаній, які я представляю ( 2003-2004 ТзОВ ТК "ІНТЕРМАРКЕТ", 2008 – по сьогоднішній день ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія"). Підбір персоналу здійснюється завжди якісно та швидко.

Рекомендую ДП "Центр Підтримки Бізнесу "НюБізнет", як надійне та професійне рекрутингове агентство в Західному регіоні України.

Директор по персоналу ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія" 
Ольга Глушень

_______________________________________________________________________________

ЗАТ "Ензим"

Протягом останнього часу ми пресвідчились, що і у Львові є навчально-рекрутингові фірми, в яких надаються послуги на надзвичайно високому рівні. 

Досвід та професіоналізм працівників кадрової агенції "НюБізнет", взаєморозуміння між нами щодо вимог до кандидатів, оперативність в роботі дає змогу швидко та якісно заповнити вакансії підприємства.  

Протягом останніх двох років за допомогою РА "НюБізнет" в нашому Товаристві було заповнено дві вакансії з категорії вищого керівництва, та п’ять вакансії з категорії фахіців та менеджерів провідних підрозділів. Всі ці спеціалісти зараз ефективно працюють на підприємстві.

Президент ЗАТ "Ензим" Вовк О.В. 
Начальник відділу кадрів ЗАТ "Ензим" Бурко Р.О.

ЦПБ NEWBIZNET

м. Львів, 79008, пл. Галицька, 7
Тел: +38 (032) 235 79 74
E-mail: bsc.newbiznet@gmail.com

Search