YOOtheme

Досить часто наші підприємства замислюються про необхідність розвитку та пошуку інвестора для цих цілей. Щоправда ми відразу повинні попередити, що в питанні інвестування існує один підводний камінь. У випадку розвитку бізнесу за рахунок кредитних коштів, ви повертаєте кредит і залишаєтеся повноправним власником бізнесу. У разі отримання приватних інвестицій ви надовго здобуваєте собі бізнес партнера і повинні будете поділитися з ним часткою своєї власності. Але якщо передбачається серйозний і надійний бізнес, то це не є серйозною проблемою.

1. Етап перший. Розробка інвестиційного проекту

Основою для пошуку інвестора є інвестиційний проект. В першу чергу цей документ повинен показати:

  • Що ви володієте ресурсами для реалізації проекту
  • Що ви чітко уявляєте, як реалізувати проект
  • Що ви розумієте ринок на якому плануєте працювати і знаєте про нього все
  • Що ви знаєте, як продавати на обраному ринку
  • Що ви орієнтуєтеся у фінансовому стані ринку і уявляєте, коли повернуться інвестовані гроші

Слід враховувати, що в більшості випадків потенційний інвестор вкладає гроші в ті напрями бізнесу в яких чудово розбирається. Тому неточності у вашому інвестиційному проекті виявляться досить швидко.

2. Етап другий. Просування проекту

Але на розробці інвестиційного проекту процес пошуку інвестора не закінчується. Необхідно знайти цього (поки що) потенційного інвестора й переконати його, що інвестиції саме у ваш проект і є найбільш вигідними. Як правило, процес пошуку інвестора включає наступні етапи:

  • Розробка презентації інвестиційного проекту
  • Організація поширення презентації в цільові групи

Каналів просування інвестиційного проекту існує досить велика кількість. На сьогодні розроблено досить багато різних інвестиційних баз даних, спеціалізованих фондів та об'єднань. Крім того питаннями інвестицій займаються регіональні торгово-промислові палати, економічні представництва при посольствах і консульствах, різні спеціалізовані організації економічного співробітництва.

3. Етап третій. Реалізація інвестиційного проекту

Після того, як знайдений потенційний інвестор, починається етап реалізації проекту. Який у свою чергу складається з окремих під етапів:

  • Юридичне оформлення відносин з інвестором
  • Безпосередньо процес інвестицій, який може бути не просто в грошовій формі, але і в постачанні устаткування і технологій
  • Організація бізнес-процесів і запуск виробництва

4. Етап четвертий. Супровід

Після запуску проекту залишається лише слідувати наміченому плану і своєчасно коригувати можливі відхилення. Головне завдання забезпечити строки окупності, передбачені інвестиційним проектом.

Якщо Вас зацікавили наші методики, дзвоніть нам за телефоном (032)
297-50-36 або (067) 303-22-73 або напишіть на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ознайомившись зі специфікою Вашого бізнесу, ми зможемо адаптувати нашу пропозицію до Вашої компанії і провести її презентацію.


З особливостями супроводу потенційних інвесторів ви можете познайомитися в розділі Інвестиції нашого сайту

Замовити Інвестиційний проект

Потрібно*

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)