YOOtheme
Печать PDF

Наши клиенты 2016 год

Law Firm «KODARY Partners», BADER Ukraine, ТОВ НВП ІМВО, ТзОВ "Укрпромсвіт,   Vilnius Grand Resort *****

Рекомендации наших клиентов

Сеть Аптек "Сальве"


"Рекрутингова агенція Центру Підтримки Бізнесу "НюБізнет" є нашим партнером в сфері підбору персоналу. Ми плідно співпрацюємо з РА ЦПБ "НюБізнет" з квітня 2008 року. За 9 місяців активної співпраці для нашої Компанії у найкоротші терміни були підібрані фахівці високого рівня підготовки, які зараз успішно працюють ТОП-менеджерами нашої Компанії. Хочемо відзначити, що фахівці рекрутингової агенції "НюБізнет" володіють професіоналізмом, високою швидкістю і якістю виконання замовлень, уважним відношенням до клієнта.

Маючи успішний досвід співпраці, ми рекомендуємо Рекрутінгову агенцію Центру Підтримки Бізнесу "НюБізнет" як надійного, високопрофесійного партнера в сфері пошуку і підбору персоналу.
"

Генеральный Директор Сети Аптек "Сальве"
Цико Иван Иванович

_______________________________________________________________________________

 

ООО "Львовская Изоляторная Компания""З ДП "Центр Підтримки Бізнесу "НюБізнет", співпрацюю з 2003 р. За час співпраці "НюБізнет" зарекомендував себе як професійне агентство з рекрутингу персоналу середньої та вищої ланки. Агентство має достатньо велику базу даних кандидатів по Західному регіону України. Персонал, який підбирає дане агентство, відповідає вимогам компаній, які я представляю ( 2003-2004 ТзОВ ТК "ІНТЕРМАРКЕТ", 2008 – по сьогоднішній день ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія"). Підбір персоналу здійснюється завжди якісно та швидко.

Рекомендую ДП "Центр Підтримки Бізнесу "НюБізнет", як надійне та професійне рекрутингове агентство в Західному регіоні України.
"

Директор по персоналу ООО  "Львовская Изоляторная Компания"
Ольга Глушень

_______________________________________________________________________________

 

ЗАО "Ензим"


"Протягом останнього часу ми пресвідчились, що і у Львові є навчально-рекрутингові фірми, в яких надаються послуги на надзвичайно високому рівні.

Досвід та професіоналізм працівників кадрової агенції "НюБізнет", взаєморозуміння між нами щодо вимог до кандидатів, оперативність в роботі дає змогу швидко та якісно заповнити вакансії підприємства. 

Протягом останніх двох років за допомогою РА "НюБізнет" в нашому Товаристві було заповнено дві вакансії з категорії вищого керівництва, та п’ять вакансії з категорії фахіців та менеджерів провідних підрозділів. Всі ці спеціалісти зараз ефективно працюють на підприємстві."

Президент ЗАО "Ензим" Вовк О.В.
Начальник отдела кадров ЗАО "Ензим" Бурко Р.О.