YOOtheme

Контакти

Детальніше...

Відгуки клієнтів

Детальніше...

Що таке OPIC?

The Overseas Private Investment Corporation (OPIC) створене як Незалежне Агентство Уряду США в 1971. OPIC допомагає американському бізнесу інвестувати за кордоном, сприяє економічному розвитку нових ринків, допомагає приватному сектору в управлінні ризиками, пов’язаними з прямими іноземними інвестиціями.

Малий бізнес

OPIC допомагає підприємствам малого бізнесу із США шляхом надання фінансування та страхування політичних ризиків при експорті продукції, розширенні ринків збуту, а також інвестиціях на нових ринках.

Фінансування

Фінансування OPIC включає середньо і довгострокові кредити, а також гарантії по кредитах для впровадження проектів на нових ринках і ринках, що розвиваються.

Інвестиції

Фінансування OPIC допомагає країнам, що розвиваються, в забезпеченні довгострокового зростання капіталу, доступу до кращого досвіду управління, а також забезпечує фінансову експертизу, що є ключовими факторами економічного розвитку.

Страхування

OPIC здійснює страхування політичних ризиків американських інвесторів, експортерів та фінансових інституцій, залучених до міжнародних транзакцій з метою страхування неможливості конвертувати валюту, експропріації і політичних репресій.

Детальніше про умови OPIC …