YOOtheme

У своїй книзі "Бізнес зі швидкістю думки" Білл Гейтс пророкує, що найближчим часом бізнес, який не має свого представництва на просторах мережі інтернет, втратить свою конкурентоспроможність і просто загине.

І його пророцтво поступово збувається. Все більше і більше споживачів шукають необхідні продукти і послуги, проводять порівняння та вибирають краще, аналізують ринок і пропозиції за допомогою інтернету. Ті підприємства, які не мають свого сайту поступово втрачають свій ринок і позиції на ньому. Представництво в мережі стає життєво необхідним для
підприємства, яке успішно розвивається. І, до речі, інтернет до цих пір залишається найдешевшим способом донести до споживача свою рекламну інформацію.

Ми не пропонуємо вам небувалий і креативний дизайн сайту, хоча б тому, що ваші потенційні покупці приходять в мережу не розглядати картинки, а отримати інформацію про ваші товари і послуги, можливість задовольнити свої потреби і побачити ваші переваги перед вашими конкурентами.

Ми гарантуємо вам розробку приязного як для відвідувачів, так і пошукових систем веб представництва вашого підприємства з легкої і простою системою управління контентом і всім необхідним набором функцій відповідно до завдань вашого бізнесу.

Але мало створити сторінку в інтернеті, необхідно забезпечити її просування в мережі, ми готові організувати даний етап робіт і навчити ваших фахівців навичкам підтримки високого рейтингу вашого веб-представництва в мережі інтернет.

Тут ви можете подивитися деякі з наших робіт:

Інвестиційний портал Львівщини

http://www.invest.lviv.ua

Сайт Інституту Регіонального Розвитку

http://www.institute.lviv.ua

Веб представництво ПП "Валартекс"

http://www.valartex.com

 

Сайт РА "АБС group"

http://www.abcgroups.ru

Сайт РПП "aPOSsum"

http://www.apossum.ru

Інтернет магазин Charming Lady

http://www.charming-lady.com.ua

 

Сайт ТМ STIM - стандарт чистоти

http://www.stim-ua.com

Інформаційний маркетинговий портал

http://www.marketolog.info

Портал для тих, хто вивчає мови

http://www.enka101.com

Якщо ви хочете мати своє представництво, то надішліть нам повідомлення і ми зв'яжемося з вами для уточнення технічного завдання для розробки сайту.

Замовити Веб-сайт

Потрібно*

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)

 
Field not valid (required or bad value)